Motori përplas 53-vjeçarin në Kamëz, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:04 28-07-2020 Motori përplas 53-vjeçarin në Kamëz, dërgohet në spital në gjendje të rëndë Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamëz, ku një motorr ka përplasur një kalimtar, 53 vjeç. Gazetarja Dorjana Bezat bën me dije se i aksidentuar ka mbetur shtetasi Y.B.

Ai u dërgua menjëherë në spital, ku mësohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërkohë shoferi i motorit është larguar nga vendngjarja.

Policia ka mbërritur në vendin e aksidentit dhe po punon si për zbardhjen e shkaqeve dhe për kapjen e drejtuesit të motorit.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010788917541504
array(1) { ["section"]=> string(81) "motori-perplas-53-vjecarin-ne-kamez-dergohet-ne-spital-ne-gjendje-te-rende-215314" }