Motori përplaset me makinën e parkuar në Tiranë, vdes drejtuesi i saj, plagoset pasagjeri

Publikuar tek: aktualitet, më 22:54 20-09-2019 Motori përplaset me makinën e parkuar në Tiranë, vdes drejtuesi i saj, plagoset pasagjeri Foto ilustruese

Një person ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Tiranë si pasojë e përplasjes së motoçikletës me të cilën ai udhëtonte.

Sipas Policisë, ka ndërruar jetë në spital drejtuesi i motoçikletës shtetasi M.M, si dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve pasagjeri i motoçikletës shtetasi E. M.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, dhe shkakut të humbjes së kontrollit të motoçikletës.

NJOFTIMI I POLICISË:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 18:33 në rrugën “Stavri Themeli” motoçikleta me drejtues M.M ka humbur kontrollin duke u përplasur me një automjet të parkuar në rrugë.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë në spital drejtuesi i motoçikletës shtetasi M.M, si dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve pasagjeri i motoçikletës shtetasi E. M.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, dhe shkakut të humbjes së kontrollit të motoçikletës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029440879821777
array(1) { ["section"]=> string(94) "motori-perplaset-me-makinen-e-parkuar-ne-tirane-vdes-drejtuesi-i-saj-plagoset-pasagjeri-179200" }