Motori bie nga ura në Pukë, humb jetën një person

Publikuar tek: aktualitet, më 19:50 22-01-2021 Motori bie nga ura në Pukë, humb jetën një person Ilustruese

Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar në fshatin Dedaj në Pukë.  

Mësohet se nga aksidenti ka mbetur i vdekur shtetasi me iniciale Lin Marku 59-vjeç. 

Ky shtetas po lëvizje me motorr kur ka humbur kontrollin duke rënë nga një urë këmbësorësh.

Kane qenë forcat e shërbimit zjarrfikës që bënë të mundur nxjerrjen e trupit të pajetë nga ujërat e përroit të Dedajve.

Njoftimi i policisë: 

Më datë 22.01.2021 në rrugën e fshatit Dedaj, Njësia Administrative Qelëz, Pukë një motorçikletë me drejtues shtetasin L. M. 50 vjeç banues në fshatin Ukth, Pukë, ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga ku si pasojë ka gjetur vdekjen.

Po punohet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Debati për videon, gazetari Vezaj: Pamjet e vrasjes së Ziver Veizi u hodhën nga Tv Klani, u fshinë e më pas nuk gjendeshin
Kalohet për gjykim në Gjykatën e Lartë çështja ndaj ish-ministrit Saimir Tahiri dhe ish-drejtorit të Policisë Vlorë Jaeld Çela »
Article Logic
Execution time: 0.013102054595947
array(1) { ["section"]=> string(56) "motorri-bie-nga-ura-ne-puke-humb-jeten-nje-person-236014" }