Motorristi shpëton macen nga rruga, tashmë janë të pandashëm (Foto)

Publikuar tek: bota, më 08:32 16-09-2015 Motorristi shpëton macen nga rruga, tashmë janë të pandashëm (Foto)

Një motorrist nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka bërë një mik të veçantë që do ta shoqërojë gjatë udhëtimeve të tij të largëta.

Ai ishte duke udhëtuar në një rrugë të shkretëtirës së Nevadës dhe ndaloi në një pikë karburanti. Pasi furnizoi motorrin ai vuri re këtë kotele të vogël e të pashpresë dhe vendosi ta marë me vete. Tashmë ata janë miq të pandashëm. Kudo që ai shkon, macja e vogël apo “Party Cat”, siç e ka quajtur ai, i qëndron në shpatull. Të dy janë bërë “hit” në internet falë kësaj miqësie kaq të veçantë.

moto2.png

moto3.jpg

moto4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011032104492188
array(1) { ["section"]=> string(70) "motorristi-shpeton-macen-nga-rruga-tashme-jane-te-pandashem-foto-20899" }