Motra apo mami? Komentuesit çorientohen me foton e Bebe Rexhës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:39 08-05-2016 Motra apo mami? Komentuesit çorientohen me foton e Bebe Rexhës

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, për të cilën mund të thuhet pa frikë se po përjeton në Shtetet e Bashkuara, një kulm të rëndësishëm në karrierë, ka publikuar sot një foto me nënën e saj.

Dashuria ime më e madhe. Mikja ime më e mirë. Nëna ime”, shkruan Bebe në foton e postuar për Ditën e Nënës, por ajo që i ka lënë pa fjalë shumë fansa është pamja e nënës së këngëtares.

Ajo duket aq e re, dhe ndoshta është, sa shumë komentues shkruajnë “Duket sikur është motra tënde”, ndërsa ka edhe nga ata që e pyesin nëse është martuar dhe është bërë nënë në moshë tepër të re.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12569808959961
array(1) { ["section"]=> string(67) "motra-apo-mami-komentuesit-corientohen-me-foton-e-bebe-rexhes-39859" }