Motra e Rita Orës blen apartament, shihni si e uroj këngëtarja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:12 09-02-2017 Motra e Rita Orës blen apartament, shihni si e uroj  këngëtarja

Motra e këngëtares së njohur Rita Ora, Elena ka blerë apartamentin e saj.

Sot është Rita ajo që është ndjerë krenare për motrën e saj ndryshe nga herët e tjera. Nuk kishte si të mungonte urimi i motrës së saj në këtë rast. “Ta gëzosh apartamentin e ri Elena Ora”, shkruan Rita teksa postuar edhe një foto bashkë me Elenën dhe skuadrën  e tyre.

xrtb.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019998073577881
array(1) { ["section"]=> string(67) "motra-e-rita-ores-blen-apartament-shihni-si-e-uroj-kengetarja-68262" }