Motra e Zajmina Vasjarit, një bombë e vërtetë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:04 29-06-2015 Motra e Zajmina Vasjarit, një bombë e vërtetë Beliola Vasjari

Beliola Vasjari është motra e Zajmina Vasjarit dhe është një bombë e vërtetë.

Ndonëse nuk është e famshme Beliola ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve për format e saj seksi. Motra e këngëtares që gjithashtu është mbajtur për format e saj, duhet thënë se këtë verë është “on top” .

Nuk e dimë nëse ajo ka ndërmend t’i futet botës së televizionit apo muzikës, por linjat e saj e kanë bërë impaktin e parë tek publiku që me ç’duket ka shfaqur interes për ta njohur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet pas 3 vitesh 26-vjeçari i dënuar për drogë
“Grupi i zjarrit”/ Gjykata jep "arrest me burg" për Selimin, nis seanca për Gabën »
Article Logic
Execution time: 0.014253854751587
array(1) { ["section"]=> string(50) "motra-e-zajmina-vasjarit-nje-bombe-e-vertete-14874" }