Motra refuzon të takojë motrën pas 13 vitesh

Publikuar tek: aktualitet, më 23:42 10-03-2018 Motra refuzon të takojë motrën pas 13 vitesh

Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u trajtua historia e Entelës, zonjës nga qyteti i Vlorës që prej 13 vitesh nuk e kishte takuar familjen e saj.

Entela u bë pjesë e programit prej djalit të saj, Kristi, i cili dëshironte ta bënte atë të lumtur dhe ta  bashkonte me familjen e saj.

Motra e Entelës, Albana edhe pse nuk e dinte se kush e kishte ftuar erdhi në studio. Momenti kur të dyja motrat panë njëra-tjetrën pas 13 vitesh shkaktoi lot në studio. Entela mori guximin dhe i kërkoi falje Albanës edhe pse ajo thoshte se nuk e dinte arsyen pse familja i qëndronte larg. Por Albana u përgjigj se ajo e dinte arsyen dhe se falje duhet t’i kërkonte prindërve dhe jo asaj. 

Pavarësisht përpjekjeve të Arbanës dhe reagimit të publikut, ajo refuzoi ta takonte Entelën.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Motra refuzon të takojë motrën pas 13 vitesh
Policia aksion gjithë natën në Tiranë, shoferi i dehur nuk bindet, ja ç’ndodhi mbrëmë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010369062423706
array(1) { ["section"]=> string(51) "motra-refuzon-te-takoje-motren-pas-13-vitesh-112865" }