Motrat e ngjitura marrin patentën, tregojnë si e ngasin makinën (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:32 15-10-2017 Motrat e ngjitura marrin patentën, tregojnë si e ngasin makinën (Video)

Çdokush që ka një motër apo vëlla e di se si njdehesh kur bën çdo gjë bashkë, luan me të, vishni të njëjtat rroba dhe shkoni bashkë në shkollë.

Por për dy motrat binjake Brittany dhe Abby Hensel kjo eksperiencë është shumë e ndryshme. Duan apo nuk duan ato janë të detyruara të jetojnë e të bëjnë çdo gjë së bashku.

herher5hj5j45rj.jpg

Megjithatë asnjë sfidë duket se nuk i ndalon vajzat të jetojnë një jetë normale. Së fundmi binjaket kaluan me suskes provat dhe tashmë janë pajisur me patentë. Atyre madje iu desh të jepnin dy herë testin, dhe secila ka patentën e vet, shkruan newsbomb.al.

“Por kur e ngasim makinën, Abby kontrollon gazin dhe frenat, ndërsa unë marshat e makinës. Të dyja i së bashku kontrollojmë timonin”, thotë Brittany në një intervistë për ‘Naked Stories”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Do të të vrasim djalin”, kërcënohet aktorja e njohur
Braktis gruan pak ditë pasi fitoi 6 milion dollarë në lotari, ajo pretendon se i takojnë gjysmat »
Article Logic
Execution time: 0.0096299648284912
array(1) { ["section"]=> string(74) "motrat-e-ngjitura-marrin-patenten-tregojne-si-e-ngasin-makinen-video-95977" }