Motrat e njohura të Hollywoodit “përplasen” me njëra-tjetrën

Publikuar tek: bota, më 19:55 16-05-2017 Motrat e njohura të Hollywoodit “përplasen” me njëra-tjetrën

Sot janë shpallur nominimet për spektaklin BET Music Awards.

Beyonce dhe Solange kanë qenë në qendër të vëmendjes. Kategoritë që kanë rënë më shumë në sy janë “video e vitit” dhe “artisti më i mirë”.

Beyonce dhe Solange, dy nga motrat më të njohura dhe të suksesshme në Hollywood, konkurrojnë me njëra- tjetrën. E para me “Sorry”, kurse e dyta me “Cranes in the Sky”. Në renditje rezulton e 7 Beyonce.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk janë lodra, kjo është makineria e parë gjigante që shet makina luksoze (Video)
Ndërron jetë këngëtari i njohur amerikan »
Article Logic
Execution time: 0.011056900024414
array(1) { ["section"]=> string(64) "motrat-e-njohura-te-hollywoodit-perplasen-me-njera-tjetren-78864" }