Motrat Istrefi sjellin bashkëpunimin e parë, ja kur publikohet klipi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:07 14-03-2019 Motrat Istrefi sjellin bashkëpunimin e parë, ja kur publikohet klipi

Motrat këngëtare Nora dhe Era Istrefi do të bashkojnë forcat për të publikuar këngën e tyre të parë bashkë.

Ishte fillimisht, Era e cila bëri një postim dy ditë më parë në Instagram, ku tregoi se po vazhdojnë me xhirimet e klipit.

Ndërsa menaxheri i Norës, Drilon Furra ka treguar për “lajmi.net” se, kënga e tyre do të publikohet në fund të muajit mars.

Motrat Istrefi kanë vendosur që t’i mbajnë të gjitha detajet surprizë deri në momentin që do të publikohet kënga.

Kujtojmë se Era ka nisur prej pak kohësh karrierën në tregun ndërkombëtar të muzikës, ku projekti i saj i fundit ishte “Selfish”, një bashkëpunim me Dimitri Vegas dhe Like Mike.

motr.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Na turpërove Shqipërinë', Bleona Qereti sherr me fansin: O hajdar...
'E kuqe', Greta Koçi publikon këngën e re (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01313591003418
array(1) { ["section"]=> string(74) "motrat-istrefi-sjellin-bashkepunimin-e-pare-ja-kur-publikohet-klipi-156358" }