Motrat Kajtazi gjatë arratisë edhe shkuma party në Vlorë (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:06 18-08-2015 Motrat Kajtazi gjatë arratisë edhe shkuma party në Vlorë (Foto)

Opinionisti i Big Brother Albaia, Olti Curri ka publikuar një fotografi në të cilën duket njëra nga motrat Kajtazi e fotografuar në një klub veror në qytetin e Vlorës.

Në fotografi pretendohet se është motra e vogël, K.Kajtazi teksa po konsumon një shishe ujë në ambientet e diskos “Summer Depo”. Ajo shfaqet me flokë të lyera dhe veshje verore. Mbetet ende e paqartë se kush e ka realizuar këtë fotografi të publikuar nga Olti Curri në Facebook.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hiqmet Kajtazi: Po na bëhet jeta ferr, Orialda është djallushkë, ka manipuluar të voglën
Reagon këshilltari i Kishës Ortodokse Shqiptare: Janullatosi ka vetëm hernie diskale »
Article Logic
Execution time: 0.013241052627563
array(1) { ["section"]=> string(67) "motrat-kajtazi-gjate-arratise-edhe-shkuma-party-ne-vlore-foto-18611" }