Motrat Koçi të pandashme, ja çfarë vendi zgjedhin për të kaluar pushimet (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:03 09-08-2016 Motrat Koçi të pandashme, ja çfarë vendi zgjedhin për të kaluar pushimet (FOTO)

Greta dhe Eni Koçi kanë nisur pushimet në fshat. Ata janë të dyja sëbashku, të lumtura dhe të pandashme.

“Kush ka motër botën ka”- shkruan Eni.

Motrat kanë përzgjedhur natyrën për t'u relaksuar dhe për të shijuar ditët nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

eni_eni.pngeni_koci.pnggretaaa.pngmotrat_koci.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12652492523193
array(1) { ["section"]=> string(82) "motrat-koci-te-pandashme-ja-cfare-vendi-zgjedhin-per-te-kaluar-pushimet-foto-49237" }