Motrat Ora futin në mes kryebashkiakun, ja çfarë thonë për Erion Veliajn

Publikuar tek: barometri, më 08:24 04-06-2018 Motrat Ora futin në mes kryebashkiakun, ja çfarë thonë për Erion Veliajn

Rita Ora është duke performuar në një koncert madhështor në sheshin Skënderbej, ndërsa në udhëtimin në Shqipëri e shoqëron edhe motra e saj.

 

Elena Ora ka shpërndarë këtë foto nga momenti kur ajo dhe motra Rita janë takuar me kryebashkiakun Erion Veliaj.

“Kryebashkiaku më i paparë”, shkruan ajo mbi foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026722192764282
array(1) { ["section"]=> string(78) "motrat-ora-futin-ne-mes-kryebashkiakun-ja-cfare-thone-per-erion-veliajn-123154" }