Motrat shqiptare shkëlqejnë në Itali, futen në garën e 'The Voice of Italy' (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:58 23-04-2019 Motrat shqiptare shkëlqejnë në Itali, futen në garën e 'The Voice of Italy' (VIDEO)

Serena dhe Ina Sinani janë dy motrat shqiptare që po shkëlqejnë në Itali.

Dy motrat kanë konkuruar në 'The Voice of Italy' me një nga këngët e këngëtares së njohur shqiptare Era Istrefi, duke bindur trajnerët ti përzgjedhin dhe të kalojnë në raundin tjetër të kompeticionit.

Videon e tyre e ka shpërndarë blogeri Olti Curri i cili uronë Serenën dhe Inën për suksesin e arritur në vendin fqinj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025642871856689
array(1) { ["section"]=> string(85) "motrat-shqiptare-shkelqejne-ne-itali-futen-ne-garen-e-the-voice-of-italy-video-161610" }