Mourinho mbështet kandidaturën e Infantino-s për presidencën e FIFA

Publikuar tek: sport, më 00:42 02-02-2016 Mourinho mbështet kandidaturën e Infantino-s për presidencën e FIFA

Gianni Infantino, kandidat i Evropës për presidencën e FIFA-s, ka marrë mbështetjen e shumë figurave të futbollit, përfshirë edhe të trajnerit Jose Mourinho, gjatë një eventi në stadiumin ‘Wembley’ të Londrës të hënën.

Sekretari i Përgjithshem i UEFA-s ka prezantuar planin e tij për 90 ditët e para në presidencë, nëse zgjidhet më 26 shkurt në Zurih, në praninë e portugezit Mourinho, ish-futbollistëve të mirënjohur, portugezit  Luis Figo, brazilianit Roberto Carlos, spanjollit Fernando Hierro, apo dhe të ish-seleksionerit të Anglisë, Fabio Capello.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094199180603027
array(1) { ["section"]=> string(73) "mourinho-mbeshtet-kandidaturen-e-infantino-s-per-presidencen-e-fifa-31511" }