Mozzik i dedikoi këngën vuajtëse 'Lamtumirë', Loredana kapet ‘mat’ për ‘Shën Valentin’ me reperin turk (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:16 16-02-2020 Mozzik i dedikoi këngën vuajtëse 'Lamtumirë', Loredana kapet ‘mat’ për ‘Shën Valentin’ me reperin turk (FOTO) Loredana, reperi turk

Reperi Mozzik ka bërë bujë me këngën e tij të fundit për Shën Valentin, (Lamtumirë), të cilën thuhet se ia ka dedikuar ish-bashkëshortes, reperes Loredana.

Reperi në këtë këngë shpreh gjithë lëndimin që i ka shkaktuar pas ndarjes ish-partnerja me të cilën ka dhe një vajzë.

Nga ana tjetër janë publikuar disa foto të reperes e cila natën e ‘Shën Valentinit’ e ka kaluar e shoqëruar nga reperi turk, Zuna, me të cilin përflitet prej kohësh për lidhje.

Pasi këndoi në një klub në Gjermani, siç shihet dhe nga fotot reperja ka festuar deri vonë në një nga tavolinat ‘VIP’ e shoqëruar nga Zuna dhe disa persona të tjerë.

Dyshja ka qenë në qendër të vëmendjes për raportin e tyre, megjithatë deri tani asnjëri nuk ka reaguar për të mohuar apo pohuar zërat.

547A668A-3A43-465E-A75C-E2E2496D43C9-300x324.jpeg

9BD435AA-6B6C-4205-B230-62B4650232A8-200x400.jpeg

a7d308939c32684ae3bbbd376627b4c7_L.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008842945098877
array(1) { ["section"]=> string(107) "mozzik-i-dedikoi-kengen-vuajtese-lamtumire-loredana-kapet-mat-per-shen-valentin-me-reperin-turk-foto-195392" }