Mozzik një baba shembullor, shihni çfarë bën ai për të voglën e tij (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:01 15-01-2019 Mozzik një baba shembullor, shihni çfarë bën ai për të voglën e tij (FOTO)

Mozzik dhe Loredana janë çifti më i përfolur i showbizz-it shqiptar i momentit.

Rreth një muaj më parë ata u bënë prindër të një vajze me emrin Hana të cilës i hapën edhe një llogari në Instagram.

Mozzik dhe Loredana nuk kanë nguruar për asnjë çast të tregojnë së ato dhe pse të rinj në moshë janë prindër shembullor.

Këtë e tregoi dhe ditën e djeshmë reperi me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Ai ka publikuar një foto ku shfaqet duke blerë pelena për të bijën, teksa i ka mbushur duart plot me disa pako dhe ka lënë të kuptohet se është i impenjuar kokë e këmbë për të voglën e tij.

 

auto_Screenshot_51547540938.jpg

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ky djalosh sot është një ndër këngëtarët shqiptarë më të njohur, për kë bëhet fjalë
Fifi befason të gjithë me rrëfimin prekës: S’më kanë dashur kurrë   »
Article Logic
Execution time: 0.012171030044556
array(1) { ["section"]=> string(78) "mozzik-nje-baba-shembullor-shihni-cfare-ben-ai-per-te-voglen-e-tij-foto-148844" }