Mrekulli, mjekët shpëtojnë beben e plagosur me granatë në barkun e nënës (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 19:30 19-09-2015 Mrekulli, mjekët shpëtojnë beben e plagosur me granatë në barkun e nënës (FOTO)

Mrekullitë ekzistojnë dhe ky është rasti për ta thënë.

Një nënë shtatzënë  është plagosur pas një sulmi me raketa të ndodhur në Siri. Bashkë me të është plagosur edhe bebja në bark që kishte marrë një copë granatë në kokë.

Ndërhyrja e mjekëve ishte e menjëhershme dhe vendimtare për jetën e të dyve. Ata ia dolën t’i shpëtojnë  të dy.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091760158538818
array(1) { ["section"]=> string(82) "mrekulli-mjeket-shpetojne-beben-e-plagosur-me-granate-ne-barkun-e-nenes-foto-21198" }