Mrekullia e natyrës në Lagunën e Karavastasë. Braçe publikon disa foto të rralla

Publikuar tek: aktualitet, më 08:11 13-04-2015 Mrekullia e natyrës në Lagunën e Karavastasë. Braçe publikon disa foto të rralla

Këto pamje vijnë nga Laguna e Karavastasë dhe të krijojnë ndjesinë se e gjithë mrekullia e natyrës është derdhur aty.

Deputeti i PS Erjon Braçe ka publikuar këto foto dhe shkruan se në park është kthyer qetësia e janë shtuar pelikanët e rrallë të kësaj zone. Fotot e publikuara nga Braçe janë realizuar nga fotografi i Associated Press, Hektor Pustina dhe efekti që krijojnë është i jashtëzakonshëm.

Foto të rralla këto, që i shtohen natyrës shkrirë me elementët e saj në Lagunën e Karavastasë.

{gallery}laguna{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bie nga mbikalimi në autostradë, humb jetën i riu shqiptar në Itali
Ikin dritat në mes të shfaqjes në TK, aktorët mbeten në errësirë, nisin improvizojnë nga halli »
Article Logic
Execution time: 0.011741876602173
array(1) { ["section"]=> string(84) "mrekullia-e-natyres-ne-lagunen-e-karavastase-brace-publikon-disa-foto-te-rralla-8529" }