“Mrekullia” e Photoshopit, Princesha Diana duke parë mbesën e saj, Princeshën Charlotte

Publikuar tek: bota, më 10:46 19-08-2015 “Mrekullia” e Photoshopit, Princesha Diana duke parë mbesën e saj, Princeshën Charlotte

Një fotografi që nisi si një lojë nga një përdoruese e Photoshopit, është shpërndarë mbi 200 mijë herë pasi u postua në Facebook.

Në fotografinë e montuar duket Kate që po mban në dorë vajzën e saj të vogël, Princeshën Charlotte ndërsa Diana, e "marë" nga një fotografi ku përshëndetej me Nënë Terezën, i qëndron pranë duke e parë me kureshtje.

Fotografia ka marë 267,157 share, 31,331 likes dhe 2,539 komente ku ndër të cilat kryesojnë komente si “sa do doja të ishte e vërtetë” dhe “po me ngjethet mishi”.

Fotografia origjinale është realizuar në gusht të 1997-ës, dy muaj përpara aksidentit që i mori jetën, në New York ku Diana u takua me Nënë Terezën.

0000D19F00000CB2-0-image-m-24_1439918119251.jpg

2B77588900000578-3202517-Itis_unclear_who_exactly_created_the_image_but_it_was_originally-a-28_1439919861879.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010177850723267
array(1) { ["section"]=> string(89) "mrekullia-e-photoshopit-princesha-diana-duke-pare-mbesen-e-saj-princeshen-charlotte-18690" }