Mrekullitë e çajit jeshil, ja disa nga arsyet përse duhet ta konsumoni

Publikuar tek: aktualitet, më 08:49 13-01-2017 Mrekullitë e çajit jeshil, ja disa nga arsyet përse duhet ta konsumoni

Ҫaji jeshil ka gjetur përdorim shumë kohë më parë.

Ai ka veti ‘magjike’ në uljen e stresit, ndalimin e dhimbjes së kokës, fytit, si dhe ndikon në uljen në peshë për mjaft persona qe vuajnë nga mbipesha.

Për shkak të rezultateve që ka dhënë është kthyer në një ilaç për shumë sëmundje. Jo pak efekte ka dhënë edhe ne në trajtimin e kancerit të lëkurës si dhe në parandalimin atakun në zemër.

Gjithashtu ndihmon në parandalimin e sëmundjeve reumatizmale, problemet me gjumin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto: Ja me se merret Spiro Ksera pas lirimit nga burgu
Rrëfehet bashkëshorti i gjyqtares, Majlinda Andrea: 50 mijë € i mora në trotuar, gruas i thashë… »
Article Logic
Execution time: 0.01099705696106
array(1) { ["section"]=> string(75) "mrekullite-e-cajit-jeshil-ja-disa-nga-arsyet-perse-duhet-ta-konsumoni-65389" }