MSN reklamon Ksamilin, një vend i mirë për pushime (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:36 20-08-2015
Ksamil Saranda, Albania nice vacation place [HD] by rangalepole

Faqja e njohur Msn.com ka publikuar në kategroinë e udhëtimeve një video nga plazhi i Ksamilit. “Një vend i mirë për pushime”, kështu e konsideron Msn plazhin e Ksamilit në Shqipëri, të cilin ua rekomandon të gjithë lexuesve të saj.

Bregdeti shqiptar por edhe zona të ndryshme malore kanë qenë këtë vit në fokusin e mediave më prestigjoze ndërkombëtare si dhe bloggerave të ndryshëm

The Guardian apo The Telegraph kanë qenë mes mediave që i kanë kushtuar këtë vit artikuj të ndryshëm vendit tonë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fuoristrada lëshohet pa shofer në plazh, merr para pushuesit në Sarandë
Saranda synon 2000 turistë në javë nga SHBA-ja »
Article Logic
Execution time: 0.01119589805603
array(1) { ["section"]=> string(61) "msn-reklamon-ksamilin-nje-vend-i-mire-per-pushime-video-18807" }