Muç Nano e quajti injorant “live” Elvis Naçin, i “përvishet” avokati: Delirant gazetar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:47 04-10-2017 Muç Nano e quajti injorant “live” Elvis Naçin, i “përvishet” avokati: Delirant gazetar

Mbrëmë pati një përplasje të fortë në “Opinion” mes analistit Mustafa Nano dhe imamit Elvis Naçi lidhur me videon e shumëpërfolur për tradhtinë bashkëshortore dhe idenë se femra duhet të duket e bukur në sytë e burrit.

Muç Nano e quajti imamin “një copë injoranti” por Elvis Naçi edhe pse e shprehu hapur sa shumë u fye, u vetëpërmbajt duke mos lejuar që situata të përshkalllëzohej si në rastin e Milaim Zekës Frashër Krasniqit.

Sakaq, këtë situatë e komenton avokati Adriatik Lapaj. Lapaj vlerëson maturinë e imamit ndërsa e quan Nanon një delirant.

KOMENTI I PLOTË:

Maturia Elvis Nacin sot e ka lartesuar shume.

Nje klerik qe kur fyehet rend pa argumenta nga nje delirant gazetar i pergjigjet se nuk ka folur e nuk do flas keq per te askund se e shikon si vella gjaku, si shqipetar tregon fisnikeri te madhe.

E gjykojne se tha te verteten qe ne e dime. PO PSE NUK NA PELQEN E VERTETA SE KUPTOJ?!

Po pse mo cfare doni ju ate model klerikesh qe i meshojne BURKES? Po ai tha femra duhet te mbahet...cfare ka ketu?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097329616546631
array(1) { ["section"]=> string(86) "muc-nano-e-quajti-injorant-live-elvis-nacin-i-pervishet-avokati-delirant-gazetar-94665" }