Muhamed Veliu merr postin e rëndësishëm pas largimit nga Top Channel, ja media së cilës i bashkohet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:48 04-09-2017 Muhamed Veliu merr postin e rëndësishëm pas largimit nga Top Channel, ja media së cilës i bashkohet

Pas një shkëputjeje relativisht të gjatë nga gazetaria e nga ekrani i Top Channel, gazetari Muhamed Veliu rikthehet në media.

Veliu do të jetë drejtor i Informacionit në Report Tv dhe lajmin e bën vetë me dije për miqtë e tij në Facebook.

“Pas një shkëputje 15 mujore nga gazetaria aktive, nga sot për mua nis një kapitull i ri shumë i rëndësishëm.  Me është besuar dhe kam pranuar të drejtoj departamentin e informacionit në Report TV. Një sfidë e re, që mbart përgjegjësi të mëdha, për ta çuar përpara punën e deritanishme plot përkushtim të kolegëve në Tiranë dhe korrespondentëve në rrethe të kësaj redaksie.

TË SHPEJTË NË LAJMIN E FUNDIT, TË SAKTË, TË VËRTETË DHE TË DREJTË.
Kjo do të jetë filozofia e punës time në këtë redaksi, duke bashkëpunuar ngushtësisht sëbashku si një ekip i vetëm, në shërbim të informimit të audiencës së Report TV.
Siç edhe ikona televizive e CNN Christiane Amanpour ka thënë: “Besoj se të bësh gazetari të mirë, po ashtu televizion të mirë kjo do ta bëjë botën një vend më të mirë”, jemi të vendosur të gjithë bashkë me Albën, Carlon, ekipin e Report TV dhe gazetës shqiptarja.com të vazhdojmë të bëjmë gazetari të mirë”, shkruan Veliu.Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087859630584717
array(1) { ["section"]=> string(104) "muhamed-veliu-merr-postin-e-rendesishem-pas-largimit-nga-top-channel-ja-media-se-ciles-i-bashkohet-91109" }