Muhamed Veliut s’i del inati: Meqë e kthyet në lajm…e njihni ‘’sekserin’’ e një ish-ministri që denigron për 5 klikime më shumë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:58 15-04-2016 Muhamed Veliut s’i del inati: Meqë e kthyet në lajm…e njihni ‘’sekserin’’ e një ish-ministri që denigron për 5 klikime më shumë

Muhamed Veliut s’i del inati me gazetarët e medias online. Dje ai u përfshi në një debat me deputetin socialist Erion Braçe dhe gazetarin Bledian Koka.

Koka e kritikoi për shprehjen ‘’vemie të medias shqiptare’’ që Veliu kishte përdorur për gazetarë e komentues të vizitës së Ramës në SHBA.

Por sot në mëngjes Veliu ka bërë një status të ri, ku denoncon edhe ‘’‘’sekserin’’ e një ish-ministri që shqif e denigron për 5 klikime më shumë’’. Veliu nuk ka dhënë një emër konkret.

STATUSI:

‘’Meqenese koleget syshqiponje dhe bombastik te medias online me shpejtesi e kthyen ne lajm nje koment timin ne faqen e deputetit Erjon Brace, u them se ai koment lidhet me nje person qe une me plot bindje e quaj VEMIE TE MEDIAS SHQIPTARE. Fjalet e teperta jane fukarallek se te gjithe ju e njihni "sekserin" e nje ish ministri i cili sot nepermjet fleterrufese online vret e pret kush ti dale perpara.Shpif e denigron per 5 klikime me shume. Kur ta shikoni ne rruge percillini te fala nga une dhe kujtoni perkufizimin e mesiperm. VEMIE E MEDIAS SHQIPTARE.’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030881881713867
array(1) { ["section"]=> string(128) "muhamed-veliut-s-i-del-inati-meqe-e-kthyet-ne-lajm-e-njihni-sekserin-e-nje-ish-ministri-qe-denigron-per-5-klikime-me-shume-37745" }