'Mund të vendoset trau edhe në mes të Bulevardit 'Deshmorët e Kombit', Shehu: Marrezitë do të vazhdojnë derisa njerëzit t’i durojnë ato

Publikuar tek: aktualitet, më 13:14 16-05-2019 'Mund të vendoset trau edhe në mes të Bulevardit 'Deshmorët e Kombit', Shehu: Marrezitë do të vazhdojnë derisa njerëzit t’i durojnë ato

Ish deputet i i PD, Tritan Shehu thotë se të vendosësh traun dhe pagesat në autostradën Tiranë -Durrës do të thotë të ndash përgjysem një Metropol.

Sipas Shehut, Tirana me Durrësin sot përbëjnë një Metropol.

Me këtë logjike mund të vendoset trau edhe në mes të Bulevardit 'Deshmorët e Kombit'.
Marrëzitë nuk paskan fund në Shqipëri, por kjo e djeshmja arrin majat', shkruan demokrati në postimin e tij.

Postimi i plotë:

Marrezite do te vazhdojne deri sa njerrezit t’i durojne ato!

Te vendosesh traun dhe pagesat ne autostraden Tirane -Durres do te thote te ndash pergjysem nje Metropol; marrezi e vertete kjo!
Tirana me Durresin sot perbejne nje Metropol, qe do ta krahasoja me ate Athine -Pire.
Si mund te vendosen pagesat per kalimin neper ate, kjo eshte nje arrogance ekstreme dhe pa pergjegjshmeri e tej skajeshme.
A e dine ideatoret e kesaj “gjetjeje” se studentet, punonjesit, te semuret, familjaret, qyetaret ne terresi, mund ta pershkuajne disa here ne dite kete rruge.
A e dine ata se nuk ka rruge tjeter alternative per te shkuar nga Tirana ne Durres e anasjelltas, pervec kesaj autostrade.
Me kete logjike mund te vendoset trau edhe ne mes te Bulevardit “Deshmoret e Kombit”!!!
Marrezite nuk paskan fund ne Shqiperi, por kjo e djeshmja arrin majat!


 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067849159240723
array(1) { ["section"]=> string(137) "mund-te-vendoset-trau-edhe-ne-mes-te-bulevardit-deshmoret-e-kombit-shehu-marrezite-do-te-vazhdojne-derisa-njerezit-t-i-durojne-ato-164552" }