Mundësia "50 milionshe" për De Biazin, gjithçka varet vetëm nga trajneri i Kombëtares

Publikuar tek: sport, më 08:09 20-10-2016 Mundësia

Mundësia që Donis Avdiaj  të veshë fanellën kuqezi është vetëm në dorë të Xhani de Biazit. Sulmuesi 20-vjeçar ka shprehur hapur tashmë dëshirën për të veshur fanellën kuqezi.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon një faksimile e mesazhit që Avdiaj i dërgonte një tifozi dhe ku i konfirmonte se po pret vetëm ftesën e trajnerit të Shqipërisë.

Aktualisht, talenti shqiptar i lindur në Gjermani është huazuar te Sturm Graz në kampionatin e Austrisë, ndërsa është në pronësi të Shalkes, që e ka vlerësuar kartonin e 20-vjeçarit me 50 milionë euro.

 Një vlerë që tregon më së miri vlerat e Donis Adiajt dhe që nga momenti në moment mund të jetë në shërbimet e De Biazit./ newsport

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030952930450439
array(1) { ["section"]=> string(88) "mundesia-50-milionshe-per-de-biazin-gjithcka-varet-vetem-nga-trajneri-i-kombetares-56792" }