Mundet bindshëm nga Liverpooli, trajneri i PSG-së braktis konferencën: Më falni, po më telefonon mamaja

Publikuar tek: sport, më 17:03 19-09-2018 Mundet bindshëm nga Liverpooli, trajneri i PSG-së braktis konferencën: Më falni, po më telefonon mamaja Thomas Tuchel

Liverpool mbrëmjen e djeshme ka bërë një ndeshje shumë të mirë ndaj PSG-së, duke treguar edhe një herë se më shumë se milionat, vlen dëshira për të luajtur futboll me zemër dhe në fund fitorja patjetër që do të vijë.

3-2 ka përfunduar në shtëpinë e 5 herë kampionëve të Europës. Mirëpo pas përfundimit të ndeshjes, tekniku i parizienëve, Thomas Tuchel ka braktisur konferencën për shtyp, pasi sipas tij e ka telefonuar mamaja. “Po më telefonon mamaja”, është shprehur trajneri, duke treguar telefonin nga gazetarët.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023983001708984
array(1) { ["section"]=> string(107) "mundet-bindshem-nga-liverpooli-trajneri-i-psg-se-braktis-konferencen-me-falni-po-me-telefonon-mamaja-134927" }