Mungon në fushë, por futbollisti i njohur i kombëtares ka një mesazh për shokët e skuadrës

Publikuar tek: sport, më 19:07 06-10-2017 Mungon në fushë, por futbollisti i njohur i kombëtares ka një mesazh për shokët e skuadrës

Skuadra shqiptare për pak minuta do të zbresë në fushën e stadiumit të Alicantes kundër Spanjës.

Por një futbollistët më të rëndësishëm të kombëtares, Odise Roshi nuk do të jetë në fushën e blertë. Roshi u ndëshkua me karton në ndeshjen e fundit kundër Maqedonisë dhe për këtë shkak nuk mund të luaj për Shqipërinë kundër iberikve.

Por pavarsisht kësaj, Roshi e ka dhënë mbështetjne e tij për kombëtaren nëpërmjet rrjeteve sociale. Në një postim në facebook, Roshi shkruan suksese djemve sot, duke iu dhënë kurajo shokëve të tij.

Më poshtë statusi:

Screenshot_10_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027077913284302
array(1) { ["section"]=> string(95) "mungon-ne-fushe-por-futbollisti-i-njohur-i-kombetares-ka-nje-mesazh-per-shoket-e-skuadres-94989" }