Murrizi takon zyrtarin e DASH, thumbon Ramën dhe Bashën: Fotot miqësore i bëmë pa pagesë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:49 10-12-2019 Murrizi takon zyrtarin e DASH, thumbon Ramën dhe Bashën: Fotot miqësore i bëmë pa pagesë Nenkryetari i Kuvendit Myslym Murrizi, Rudina Hajdari dhe zyrtari i DASH, David Kostelancik

Nënkryetari i Kuvendit, Myslym Murrizi së bashku me kryetarin e grupit demokrat në Parlament, Rudina Hajdarin kanë takuar zyrtarin e DASH, David Kostelancik.

Me anë të një postimi, nënkryetari i Kuvendit Murrizi, ka bërë me dije se gjatë ditës së sotme së bashku me Hajdarin kanë takuar në zyrën e tij sot Drejtorin e Zyrës për Europën Jugore e Qendrore në Departamentin Amerikan të Shtetit David Kostelancik.

Murrizi ka postuar dhe dy foto me nënshkrimin se fotot miqësore janë bërë pa pagesë duke ironizuar dhe duke thumbuar kryeministrin Rama dhe kreun e PD-së Lulzim Basha të cilët akuzohen për lobim në mënyrë që të bënin foto me ish presidentin e SHBA Barack Obama dhe me presidentin e tanishëm, Donald Trump.

Postimi i plotë:

Sot ne zyren e Z David J Kostelancik

Nje takim bashke me ZJ Rudina Hajdari

Dhe dy foto miqesore pa pagese

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019936084747314
array(1) { ["section"]=> string(93) "murrizi-takon-zyrtarin-e-dash-thumbon-ramen-dhe-bashen-fotot-miqesore-i-beme-pa-pagese-189019" }