Mustafa Nano-gazetares: E kam kurbën e ulët kur jam para teje. Degjeneron debati live në emision

Publikuar tek: barometri, më 09:08 02-11-2018 Mustafa Nano-gazetares: E kam kurbën e ulët kur jam para teje. Degjeneron debati live në emision

Degjeneron debati në emisionin ku është i ftuar ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe gazetarët Mustafa Nano, Klodiana Lala, Basir Çollaku dhe Artan Hoxha.

 

Kanë mjaftuar disa “thumba” të Nanos për Çollakun duke e quajtur armik të Saimir Tahirit që situata për disa minuta të dalë jashtë kontrollit.

“Kujt i thua armik ti. Kë quan armik ti”, i është përgjigjur gazetari Çollaku ndërsa ajo që ka thënë më pas Nano i ka qenë edhe më e hidhur.

“O Lala, Lala dëgjo. Pjesa më e ulët e kurbës time televizive është kur jam përballë gazetarësh si ju dhe Basiri”, u shpreh Mustafa Nano.

“Si ishte kjo? Po të lartë kur e ke?”, i është përgjigjur Çollaku. Ndërsa në të njëjtën mënyrë ia ia kthyer edhe gazetarja Lala “Po bëj një pyetje për të ngritur kurbën. Meqënëse e paske kurbën e ulët”.

“Po nuk e ngre, mjafton prania jote, ç’a të ngresh”, u përgjigj Nano.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010685920715332
array(1) { ["section"]=> string(101) "mustafa-nano-gazetares-e-kam-kurben-e-ulet-kur-jam-para-teje-degjeneron-debati-live-ne-emision-139941" }