Mustafa Nano, i jep fund “Jamais Vu” me Ora News, ja ku flitet se do të shkojë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:37 23-03-2015 Mustafa Nano, i jep fund “Jamais Vu” me Ora News, ja ku flitet se do të shkojë Mustafa Nano

Gazetari dhe publicisti i njohur Mustafa Nano këtë javë nuk është shfaqur në ekranin e Ora News për të sjellë para publikut emisionin e tij “Jamais Vu”.

Nano është larguar nga ky ekran dhe zërat flasin për një rikthim të mundshëm të tij në kanalin “Top Channel”, aty ku moderoi programin  “Deja Vu” për tre vite rradhazi.

Nuk dihen arsyet e largimit të gazetarit nga Ora News megjithse përflitet se shkak për këtë mund të jetë bërë pagesa dhe propozimi i një kontrate nga ana e kanalit televiziv  “Top Channel”.

Megjithatë, kudo që të shkojë, Mustafa Nano tashmë e ka publikun e tij falë programit interesant që sjell në vëmendje personazhe të rëndësishëm të jetës politike, sociale e kulturore në vend.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Komisioneri Hahn viziton qendrën e Tiranës: Jam i impresionuar
Frroku: Arratisja në mendjen e atyre që më kanë cënuar si qytetar »
Article Logic
Execution time: 0.010670900344849
array(1) { ["section"]=> string(79) "mustafa-nano-i-jep-fund-jamais-vu-me-ora-news-ja-ku-flitet-se-do-te-shkoje-6750" }