Mustedanagiç zytarizon listën e kombëtares u17, emra të rinj surprizë

Publikuar tek: sport, më 22:40 11-10-2017 Mustedanagiç zytarizon listën e kombëtares u17, emra të rinj surprizë

Kombëtarja shqiptare e futbollit, mosha U-17 e drejtuar nga trajneri Dzemal Mustedanagic do të zhvillojë një turne zyrtar të UEFA-s, të vlefshme për kualifikueset e kampionatit Europian të kësaj grupmoshe.

Turneu do të zhvillohet në Shqipëri nga datat 19-25 tetor ku bëjnë pjesë, Spanjë U-17, Kroaci U-17 dhe Lihtenshtejn U-17, jemi përkatësisht grupi i dytë, shkruan ATA.

Ky është kalendari i ndeshjeve:

19 tetor

12:00 Spanjë-Lihtenshtejn “Niko Dovana”

14:00 Shqipëri-Kroaci “Selman Stermasi”

22 tetor

12:00 Spanjë-Shqipëri “Selman Stermasi”

14:00 Kroaci-Lihtenshtejn “Elbasan Arena”

25 tetor

14:00 Kroaci-Spanjë “Elbasan Arena”

14:00 Lihtenshtejn-Shqipëri “Selman Stermasi”

Screenshot_35.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020627975463867
array(1) { ["section"]=> string(74) "mustedanagic-zytarizon-listen-e-kombetares-u17-emra-te-rinj-surprize-95567" }