Muzikë dhe fishekzjarre te "Çadra e Lirisë" (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:43 13-04-2017 Muzikë dhe fishekzjarre te

Situata në çadrën e opozitës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, sot ka qenë e elektrizuar dhe me një prani të madhe protestuesish, numri i të cilëve ka qenë i lartë deri në orët e vona të mbrëmjes.

Përplasja mes Bashës dhe Ramës me oraret e fjalimeve të tyre, kryeministri nga mitingu te sheshi “Skënderbej” dhe kreu i PD nga “Çadra e Lirisë”, duket se nuk e ka zbehur atmosferën.

Muzika e lartë ka vijuar deri në orët e vona ndërsa disa protestues janë parë të ndezin fishekzjarre jashtë çadrës dhe përballë me godinën e Kryeministrisë pa shkaktuar incidente, siç shihet edhe në këtë video të përhapur në rrjetet sociale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjeneral Marku: Ushtria e gatshme për “luftë” ndaj kanabisit, nga toka deti e ajri
Rreziku nga terrorizmi për Pashkë, Policia e Shtetit ngrihet në këmbë dhe ashpërson masat E SIGURISË (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.010885953903198
array(1) { ["section"]=> string(53) "muzike-dhe-fishekzjarre-te-cadra-e-lirise-video-75112" }