"Nuk e meritoje një burrë kaq të bukur”, blogerja e bëshme kritikohet për burrin me super trup, përgjigja e saj lë pa fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:42 26-03-2018

Historia e tyre e dashurisë është një nga më të bukurat në botë, ajo e mbushur dhe ai me trup muskuloz. Ata u dashuruan dhe tashmë janë të martuar.

Jenna Kutcher, është blogere amerikane 29-vjeçare, e cila njihet edhe si modele e mbushur. Ajo është martuar me trajnerin personal Drew Kutcher, i cilësuar si “mister muskuli” për shkak të trupit të tij në formë.

Mirëpo në rrjetet sociale shumë njerëz nuk e aprovojnë lidhjen e tyre për shkak të diferencimeve në trup.

"Nuk e meritoje një burrë kaq të bukur”, është ky një nga komentet që i bëhen blogeres duke e fyer atë për zgjedhjen që ka bërë në jetë.

Nisur nga kjo situatë Jenna vendosi të publikojë një status në rrjetet socilae për t’ua bërë disa gjëra të qartë njëherë e mirë atyre që mendojnë se ajo nuk e meriton burrin që ka.

“Ky mashkull ka përqafuar çdo formë, çdo kilogramë, çdo puçërr në dhjetë vitet e fundit dhe më ka kujtuar se jam e bukur, edhe kur ndihem e pasigurtë. Po kam kofshë që fërkohen, krahë të mëdhenj dhe celulit, por kam zgjedhur një burrë që di t'i menaxhojë të gjitha këto”, shkroi ajo duke i habitur të gjithë me përgjegjen mbresëlënëse./newbomb.al/

671929__S1QAU1BqM.jpeg

671929__SJNaLJB9G.jpeg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022600889205933
array(1) { ["section"]=> string(8) "n-114562" }