Na bën krenarë të gjithëve! Triumfon Dua Lipa në Brit Awards 2018

Publikuar tek: barometri, më 08:42 22-02-2018 Na bën krenarë të gjithëve! Triumfon Dua Lipa në Brit Awards 2018

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa na ka bërë krenar të gjithëve.

Në BRIT Awards 2018, Dua mori çmimin si “Artistja më e mirë femër”.

Gjatë marrjes së çmimit këngëtarja falenderoi gjithë fansat dhe ata që punuan për këngët e saj. “Falenderoj fansat e mi. Jam shumë mirënjohëse për miqtë dhe familjen”- është shprehur e emocionuar Dua.

Sakaq, këngëtarja shqiptare është e nominuar dhe në disa kategori të tjera, ku është pretendentja kryesore për të fituar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027672052383423
array(1) { ["section"]=> string(71) "na-ben-krenare-te-gjitheve-triumfon-dua-lipa-ne-brit-awards-2018-111060" }