Na bëri krenarë në botë, Ermonela Jaho përgatit SURPRIZËN e madhe për shqiptarët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:42 18-04-2019 Na bëri krenarë në botë, Ermonela Jaho përgatit SURPRIZËN e madhe për shqiptarët

Ermonela Jaho tashmë është këngëtarja me e preferuar dhe ylli fluturues për operat me famë botërore.

Sopranoja shqiptare ka shkëlqyer kudo ka performuar, duke na bërë kështu të gjithëve krenarë.

Mirëpo duket se Ermonela ka përgatitur një surprizë të madhe për shqiptarët.

“Revista Bordo” ka mësuar se sopranoja do të rikthehet në Tiranë për të mbajtur një koncert gjigand në sheshin “Nënë Tereza”

Gjithashtu bëhet me dije se fitimet e koncertit që do të mbahet në Tiranë do të shkojnë për organizatën YWCA për kauzën "Fjongo Rozë".

Sopranoja e cila është edhe ambasadore e YWCA, e ka shprehur gjithmonë mbështetjen për femrat me kancer gjiri.

-640-0-5cb8746b42edf.jpg

53442-la-traviata-ermonela-jaho-roh-johan-persson-2010-crop-resized.jpg

slide-image.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013580083847046
array(1) { ["section"]=> string(86) "na-beri-krenare-ne-bote-ermonela-jaho-pergatit-surprizen-e-madhe-per-shqiptaret-160949" }