‘Na ka mbet veç e qeshura jote’, Bes Kallaku kujton mikun e tij, biznesmenin që vrau veten në vilën luksoze

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:45 07-08-2020 ‘Na ka mbet veç e qeshura jote’, Bes Kallaku kujton mikun e tij, biznesmenin që vrau veten në vilën luksoze Besi me mikun e tij

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar foton me të ndjerin Eugert Lazaj.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Besi bën me dije se personi në foto, milioneri Lazaj që u vetëvra në banesën e tij, ka qenë miku i aktorit të humorit.

I trishtuar, Besit i duket e pabesueshme largimi i tij nga kjo botë, teksa thotë se tashmë i kanë mbetur vetëm e qeshura dhe kujtimet me të.

Shënimi i Bes Kallakut

Lamtumire shoku im i mire.
Vertet te pabesueshme jane ndarjet prej jetes me njerezoret si ty, me miresine e zemres dhe buzeqeshjen e stampuar ne fytyren tende qe largon trishtimin.
Por sot trishtueshem na ka mbet vec e qeshura jote dhe kujtimet. Kush te ka njohur e di shume mire se c’njeri ishe.
I lehte dheu mbi ty, ne paqe shkofsh e pushofsh!

besi.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087800025939941
array(1) { ["section"]=> string(83) "na-ka-mbet-vec-e-qeshura-jote-ndahet-nga-jeta-njeriu-i-dashur-i-bes-kallakut-216427" }