'Na ka zili dhe Japonia', plas humori në rrjet me investimin e Bashkisë në Lushnje

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:55 16-12-2020 'Na ka zili dhe Japonia', plas humori në rrjet me investimin e Bashkisë në Lushnje

“Rrugë të lëna rrugëve”, është një shprehje që politikanët e përdorin për të akuzuar njëri-tjetrin për abuzimet me infrastukturën në vend.

E duket se kjo shprehje i përshtatet më së mirë kësaj fotografie, investimi më i fundit i Bashkisë së Lushnjes, që e ka braktisur këtë shtresë asfaltin në një rrugë të lagjes “Xhevdet Nepravishta”.

Në rrjetet sociale nuk ka munguar as humori, me këtë “investim”. Dikush shkruan se “na ka zili edhe Japonia”, ndërsa një tjetër thotë se deri aty ku ka shkuar asfalti janë socialistët, më tej ata të PD-së.

“Asnjë ndryshim nga projekti 3D”, shkruan dikush tjetër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 15 dhjetor 2010, sot 10 vjet nga udhëtimi i parë i shqiptarëve pa viza në Europë
»
Article Logic
Execution time: 0.011811017990112
array(1) { ["section"]=> string(86) "na-ka-zili-dhe-japonia-plas-humori-ne-rrjet-me-investimin-e-bashkise-ne-lushnje-231553" }