Na nderove bir! Nëna e gazetarit të ‘Le Iene’, Taulant Kopliku mesazh djalit për shpëtimin e Alvinit 11 vjeçar

Publikuar tek: aktualitet, më 10:32 08-11-2019 Na nderove bir! Nëna e gazetarit të ‘Le Iene’, Taulant Kopliku mesazh djalit për shpëtimin e Alvinit 11 vjeçar Gazetari shqiptar i ‘Le Lene’, Taulant Kopliku me të ëmën Nimete Kopliku

Përveç investigimit dhe ndihmesës së madhe të emisionit Le Iene, kishte në këtë operacion shpëtimi edhe gjak shqiptar, raporton newsbomb.al.

Puna e gazetarit Taulant Kopliku, shkodran por që punon me emisionin ‘Le Iene’ në Itali nuk kaloi pa u lavdëruar, për më tepër, sepse rasti I fëmijës ishte shqiptar. Taulanti gjithë këto ditë ka marrë mbështetjen e qindra mijëra shqiptarëve brenda dhe jashtë vendit, por mesazhi më I bukur publik, i vjen nga e ëma, Kimete Kopliku, raporton newsbomb.al.

‘Misioni mbaroj me sukses! Dhëmza e ingranazhit që lëvize ti, funksionoi! Uroj që të vazhdosh të jesh i suksesshëm në punën tënde, jo vetëm atje por edhe ne vendin tand (ashtù siç edhe ndodhi) Na nderove bir! Faleminderit!’, shkruan Kimete Kopliku në ‘Facebook’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074310302734375
array(1) { ["section"]=> string(113) "na-nderove-bir-nena-e-gazetarit-te-le-iene-taulant-kopliku-mesazh-djalit-per-shpetimin-e-alvinit-11-vjecar-185134" }