“Na ndihmoni një fije...”, gruaja nën ujë shpërthen në lot (VIDEO TRONDITËSE)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:08 19-03-2018 “Na ndihmoni një fije...”, gruaja nën ujë shpërthen në lot (VIDEO TRONDITËSE) Nga Shkodra, gruaja bën apel për ndihmë

Pamje tronditëse nga Shkodra.

Kjo grua bën apel për ndihmë pasi i është përmbytur gjithçka kishte .Rritja e nivelit të liqenit të Shkodrës, moti i keq dhe era e fortë ka sjelle përmbytje edhe në Malësine e Madhe.

Në fshatin Sterbeq janë përmbytur disa  hektarë ndërkohe që uji është prezent edhe në disa biznese dhe banesa.

I trishte ka qene mesazhi i një zonje e cila ka shpërthyer në lot, në thirrjen për portalet lokale, drejtuar pushtetarëve të cilët kanë harruar këtë zonë nisur edhe nga fundjava.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkatërrimi i 7 BANDAVE kriminale që transportonin klandestinë, ARRESTOHET efektivi i Policisë së Tiranës (EMRI)
Ngjarje e rëndë në MAT, godet me mjete të forta vëllain për grumbullin e gurëve, arrestohet (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.012470960617065
array(1) { ["section"]=> string(76) "na-ndihmoni-nje-fije-gruaja-nen-uje-shperthen-ne-lot-video-tronditese-113746" }