“Na shpëtoi lulen ky kopshtari”... Sa është rritur djali i Arbana Osmanit!!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:48 11-09-2016 “Na shpëtoi lulen ky kopshtari”... Sa është rritur djali i Arbana Osmanit!!

Kjo është fotoja që ka zgjedhur moedartorja e njohur e Top Channel Arbana Osmani për të na thënë “mirëmëngjes”.

Dhe s’mund të zgjidhte foto më të bukur se kaq në fakt. Djali i Arbanës, Joni teksa ujit lulet. “Na shpëtoi lulen ky kopshtari i ri”, shkruan Arbana me emocion.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029149055480957
array(1) { ["section"]=> string(74) "na-shpetoi-lulen-ky-kopshtari-sa-eshte-rritur-djali-i-arbana-osmanit-52580" }