‘Na thonë duam peshk’, Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Do skuqesh në tigan nga 3 milionë shqiptarë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:34 22-10-2020 ‘Na thonë duam peshk’, Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Do skuqesh në tigan nga 3 milionë shqiptarë (VIDEO) Monika Kryemadhi-Petrit Vasili

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me të rinjtë e Tiranës i ka kthyer një përgjigje kryeministrit Rama, i cili më herët u shpreh se “ata na qepen ne dhe na thonë se duan peshk”. 

Përmes disa videove të publikuara në rrjetet sociale, Kryemadhi thotë se do të jetë qeveria ajo që do digjet në tiganin e shqiptarëve.  

Pjesë nga video:

Monika Kryemadhi: S’ka gjë, s’ka gjë se te tigani i shqiptarëve do të digjet me të gjithë ato zullymet që po bën.

Ndërkohë në një video në “Facebook”, Kryemadhi shfaqet së bashku me nënkryetar i LSI-së, Petrit Vasili.
 
Kryemadhi
: Titi na ka gjet belaja, nuk zuri mend Edi Rama, as nga tepsia dhe as nga tiganët. Për lesh kështu iku atje. Pushteti kështu i iku atij.

Vasili: Do e haj me tepsi kokës, s’ka rrugë tjetër.

Kryemadhi: Te tigani do skuqet, fap fap fap, si pallaçi e skuqin shqiptarët me 25 prill. Jo 1 milion vota po 3 milionë vota ke. Atje te tigani i shqiptarëve, Edi Rama ke për të përfunduar.  

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama i jep çelësat e shtëpive familjeve të prekura nga tërmeti (Batuta me kryetarin e PD Farkë)
Pak muaj më parë doli nga burgu, arrestohet në Korçë Andi Mullalli, iu gjet armë në BMW X5 »
Article Logic
Execution time: 0.010869979858398
array(1) { ["section"]=> string(99) "na-thone-duam-peshk-kryemadhi-i-pergjigjet-rames-do-skuqesh-ne-tigan-nga-3-milione-shqiptare-224771" }