Najada Çomo ndan foton krah kolegëve brenda Infektivit, në krye mjeku Kraja, i cili u rikthye pasi fitoi betejën me Covid

Publikuar tek: aktualitet, më 10:58 29-09-2020 Najada Çomo ndan foton krah kolegëve brenda Infektivit, në krye mjeku Kraja, i cili u rikthye pasi fitoi betejën me Covid Foto e hedhur nga Najada Como

Shefja e Spitalit Infektiv, Najada Çomo, ka ndarë një foto nga spitali së bashku me disa mjekë të tjerë të cilët janë në vijën e parë të përballjes me Covid, në shërbim të pacientëve.

“Te gjithë bashkë, edhe me Profesor Dhimitër Kraja, në shërbimin tuaj, Covid 19”, shkruan Çomo.

Mjeku Dhimitër Kraja u rikthye në krye të detyrës disa vite pasi kishte dalë në pension, ku dhe u infektua nga COVID-19.

Pasi ia doli të fitojë betejën me koronavirusin ai u kthye sërish te Infektivi për të ndihmuar kolegët e tij.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010362148284912
array(1) { ["section"]=> string(126) "najada-como-ndan-foton-krah-kolegeve-brenda-infektivit-ne-krye-mjeku-kraja-i-cili-u-rikthye-pasi-fitoi-betejen-me-covid-222062" }