Nami në Bubq, martohet Bes Kallaku me Xhensilën (Video, Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:17 03-09-2017 Nami në Bubq, martohet Bes Kallaku me Xhensilën (Video, Foto)

Sapo ka nisur në fshatin Bubq të Fushë Krujës dasma madhështore e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj.

Ashtu siç edhe njoftoi në rrjetet sociale, Bes Kallaku ka mbërritur në fshatine tij, ku po zhvillohet dasma e dytë me plot 400 të ftuar. Muzika dëgjohet maksimum megjithëse DJ e ka prishur pak dorën me këngë greke, e qindra të ftuar ia kanë marrë valles.

gtju5tr76u6ju6ji.jpg

wef35hy54hy45hy.jpg

erg45y45y5u.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet Fevziu: Mesazhi që më dërgoi gruaja gjatë programit ‘pushooo’ dhe marrëdhënia me vajzat
Xhensila Myrtezaj thyen traditën, ja çfarë ka bërë në Bubq (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012809991836548
array(1) { ["section"]=> string(63) "nami-ne-bubq-martohet-bes-kallaku-me-xhensilen-video-foto-91048" }