Nami në Durrës nga reshjet intensive, përmbyten rrugët e shpërthejnë ujërat e zeza

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:36 22-05-2017 Nami në Durrës nga reshjet intensive, përmbyten rrugët e shpërthejnë ujërat e zeza

Moti i keq me reshje intensive të shiut që ranë paraditen e djeshme ka shkakuar probleme të shumta në qytetin bregdetar të Durrësit.

Si pasojë e shirave intensive rrugët e qytetit u përmbytën duke krijuar kaos dhe probleme në qarkullimin e automjeteve.

Probleme më të theksuara mësohet se ka patur në rrugën “Aleksandër Goga”, shëtitoren “Taulantia”, në zonën rreth stadiumit, në rrugën buzë detit, ndërsa kanë shpërthyer ujërat e zeza te Stacioni i trenit.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kukësi shpallet kampion i shqipërisë, për herë të parë në historinë e tij
Uta Ibrahimi, shqiptarja e parë që pushton majën e everestit (foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012069940567017
array(1) { ["section"]=> string(87) "nami-ne-durres-nga-reshjet-intensive-permbyten-rruget-e-shperthejne-ujerat-e-zeza-79474" }