Nami në Shkodër, uji vërshon nëpër lokale dhe shkatërron bizneset (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:31 22-03-2018 Nami në Shkodër, uji vërshon nëpër lokale dhe shkatërron bizneset (FOTO) Foto nga vendngjarja

Përkeqësimi i motit ka sjellë përmbytje në qytetin e Shkodrës.

Reshjet e shumta të shiut bënë që mbrëmjen e djeshme Liqeni i Shkodrës të dalë nga shtrati, duke përmbytur rrugët dhe bizneset që ndodhen përgjatë vjës liqeniore. Vërshimi i ujrave të liqenit dhe mbulimin nga uji i rrugës në Shirokë mendohet të ketë shkaktuar dëme të mëdha në këtë zonë turistike.

29511078_10212391631007888_4488388356446617600_n.jpg

29497995_10212391727450299_3313142539548098560_o.jpg

29497017_10212391630647879_3545372718322941952_o.jpg

29468127_10212391629567852_7615193426325143552_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010156869888306
array(1) { ["section"]=> string(76) "nami-ne-shkoder-uji-vershon-neper-lokale-dhe-shkaterron-bizneset-foto-114078" }