Nami në “We Tick”: VIP-at “marrin për kot”, shikoni si sfidojnë njëri-tjetrin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:26 22-06-2016 Nami në “We Tick”: VIP-at “marrin për kot”, shikoni si sfidojnë njëri-tjetrin

WeTick, aplikacioni më i ri i app store që po çmend gjithkënd.

Përmes këtij aplikacioni, 2 miq përshmebull mund të sfidojnë njëri-tjetrin me foto të ndryshme apo foto personale për të parë se kush pëlqehet më shumë nga të dyja, në këtë rast mjafton të “tick” me një dopio klikim tek fotoja që të pëlqen dhe në një farë mënyrë ju keni bërë zgjedhjen tuaj. Një lloj barometri që po përdoret masivisht.

Disa personazhe VIP si missi Adrola Dushi, aktorët Julian Deda e Ermal Mamaqi, moderatorja Orinda Huta apo Turjan Hyskaj e kanë provuar këtë aplikacion të ri, ku disa prej tyre në sfidë nuk e vrasin dhe aq shumë mendjen për gjuhën e përdorur, gjithnjë brenda dëshirës së mirë për të shkaktuar humor e të qeshura.

{gallery}wetick{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009242057800293
array(1) { ["section"]=> string(77) "nami-ne-we-tick-vip-at-marrin-per-kot-shikoni-si-sfidojne-njeri-tjetrin-44243" }