Nami te “Kompleksi Dinamo”, “Shqiponjat” rrethojnë “Benz”-in luksoz me djem dhe vajza (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:45 23-08-2017 Nami te “Kompleksi Dinamo”, “Shqiponjat” rrethojnë “Benz”-in luksoz me djem dhe vajza (Foto)

Një aksion i befasishëm i uniformave blu ka ndodhur pak minuta më parë pranë Kompleksit Dinamo në kryeqytet.

Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes, një mjet tip “Benz” është rrethuar nga forca të shumta policie të cilët kanë ushtruar kontroll të imtësishëm.

Nuk dihet nëse personat në automjet, vajza dhe djem të rinj, janë të dyshuar për ndonjë vepër penale, por ajo që ka tërhequr vëmendjen është prezenca e madhe e policisë, dhe njësia “Shqiponjat”.

Kontrolli ka vazhduar për një kohë të gjatë sa ka shkaktuar edhe trafik.

drgtey5hy5j5j.jpg

dege45thy5hj5tjjk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1940541267395
array(1) { ["section"]=> string(90) "nami-te-kompleksi-dinamo-shqiponjat-rrethojne-benz-in-luksoz-me-djem-dhe-vazjza-foto-89880" }